Szukamy Fajnego Człowieka – Konsultanta ds. Rozwoju

Konsultant ds. rozwoju

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą kapitałową z długą tradycją. Działamy nieprzerwanie od 2004 roku. Nasze spółki zajmują się realizacją projektów dofinansowanych w ramach POKL, przygotowaniem i prowadzeniem projektów inwestycyjnych, a także doradztwem i szkoleniami. Możemy się pochwalić współpracą z ponad 100 klientami biznesowymi, pozyskanymi 100 mln wsparcia dla naszych klientów, wydanymi trzema książkami i kilkudziesięcioma artykułami. Zdobyliśmy szereg nagród i wyróżnień – do najważniejszych należą: Lider Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki z 2015r., II i III miejsce w konkursie Lider POKL w kategoriach – liczba zrealizowanych projektów, wysokość pozyskanego wsparcia.

Co oferujemy?
W grudniu 2017 rozpoczynamy realizację wartego 40 milionów projektu rozwojowego. Naszymi partnerami w tym projekcie są Polska Izba Firm Szkoleniowych i Łódzka Izba Przemysłowo Handlowa oraz Fenix Poland. Jeśli dołączysz do nas, poza pracą w tak doborowym towarzystwie zaoferujemy
Ci dużą swobodę w planowaniu i organizowaniu dnia pracy, podróże służbowym samochodem po całym województwie oraz firmowy telefon do wykorzystania bez ograniczeń. Poznasz wielu ciekawych ludzi w firmach, które będziesz odwiedzać. Gwarantujemy pracę w ciekawym, multigeneracyjnym zespole, w którym każdy z jego członków jest wyjątkowy i ma porywające pasje. Jeśli będzie się nam dobrze współpracowało, zaproponujemy ci także pracę przy naszych kolejnych projektach i jasną ścieżkę awansu. Ponieważ wszyscy dbamy o zdrowie otrzymasz możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej. Ze względu na to, że lubimy pofabryczny klimat Łodzi ulokowaliśmy naszą siedzibę w centrum miasta, na Księżym Młynie. Uciekliśmy od pracy w biurowcu, wybraliśmy ceglane klimatyczne budynki. Latem możemy pracować na zewnątrz, korzystając z uroków naszego pięknie zagospodarowanego zielonego podwórka. Mamy również duży parking, na którym
z pewnością nie zabraknie miejsca dla Twojego samochodu.
Lubimy też pomagać, będziemy więc szczęśliwi jeśli przyłączysz się do naszych działań charytatywnych.

Jakich ludzi szukamy na stanowisko konsultant/konsultantki ds. rozwoju?
Jeśli lubisz kontakty z ludźmi, masz wysoką kulturę osobistą i często się uśmiechasz – ta praca jest stworzona dla Ciebie. Poza kontaktami z przedsiębiorcami biorącymi udział w projekcie będziesz analizować i weryfikować dokumenty projektowe. Zakładamy, że szybko i chętnie się uczysz, więc sprawnie wprowadzimy cię w świat dokumentów i umów. Obiecujemy również, że pomożemy Ci zrozumieć zawiły świat projektowy. Pracę ułatwi ci dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Word i Excel. Liczymy również na to, że cechuje cię pomysłowość i odwaga. Ważna jest dla nas Twoja dokładność i skrupulatność. W pracy na tym stanowisku pomoże ci również łatwość podejmowania wyzwań, szybkie dostosowywanie się do zmieniających się warunków i pozytywne nastawienie do ludzi. Szukamy osób z wyższym wykształceniem, ale jeśli studiujesz i chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe w doborowym towarzystwie – aplikuj.

Zachęciliśmy Cię? Wyślij do nas swoje CV na adres rekrutacja@hrpgroup.com.pl, z dopiskiem Chcę zostać konsultantem ds. rozwoju.