KONTAKT

Zapraszamy do nas! Nie masz teraz czasu? Zadzwoń, napisz.

GDZIE ZNAJDZIESZ NAS
W ŁODZI?

Infolinia projektu Przepis na rozwój: +48 42 208 06 06

NAPISZ DO NAS

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy i w celu uzyskania odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, lecz zarazem niezbędne do przetworzenia zapytania. Jestem poinformowana (-y), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem moich danych jest HRP Group sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 19A.*"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Jestem poinformowana (-y), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem moich danych jest HRP Group sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 19A.*"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Jestem poinformowana (-y), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem moich danych jest HRP Group sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 19A.*"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie do newslettera i przysłania go na mój adres e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Jestem poinformowana (-y), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem moich danych jest HRP Group sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 19A.*"

Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj: polityka prywatności, zasady ochrony danych osobowych.