Szukamy Człowieka Excela – Specjalisty ds. rozliczeń

Specjalista ds. rozliczeń

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą kapitałową z długą tradycją. Działamy nieprzerwanie od 2004 roku. Nasze spółki zajmują się realizacją projektów dofinansowanych w ramach POKL, przygotowaniem i prowadzeniem projektów inwestycyjnych, a także doradztwem i szkoleniami. Możemy się pochwalić współpracą z ponad 100 klientami biznesowymi, pozyskanymi 100 mln wsparcia dla naszych klientów, wydanymi trzema książkami i kilkudziesięcioma artykułami. Zdobyliśmy szereg nagród i wyróżnień – do najważniejszych należą: Lider Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki z 2015r., II i III miejsce w konkursie Lider POKL w kategoriach – liczba zrealizowanych projektów, wysokość pozyskanego wsparcia.

Co oferujemy?
W grudniu 2017 rozpoczynamy realizację wartego 40 milionów projektu rozwojowego. Naszymi w tym projekcie są Polska Izba Firm Szkoleniowych i Łódzka Izba Przemysłowo Handlowa oraz Fenix Poland. Jeśli dołączysz do nas, zaoferujemy ci prace w doborowym towarzystwie i multigeneracyjnym zespole. Każdy z jego członków jest wyjątkowy i ma porywające pasje. Jeśli będzie się nam dobrze współpracowało, zaproponujemy ci także pracę przy naszych kolejnych projektach i jasną ścieżkę awansu. Ponieważ wszyscy dbamy o zdrowie otrzymasz możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej. Ze względu na to, że lubimy pofabryczny klimat Łodzi ulokowaliśmy naszą siedzibę w centrum miasta, na Księżym Młynie. Uciekliśmy od pracy w biurowcu, wybraliśmy ceglane klimatyczne budynki. Latem możemy pracować na zewnątrz korzystając z uroków naszego pięknie zagospodarowanego zielonego podwórka. Mamy też duży parking, na którym z pewnością nie zabraknie miejsca dla Twojego samochodu.

Jakich ludzi szukamy na stanowisko specjalisty/specjalistki ds. rozliczeń?
Jeśli lubisz liczby i dane to praca u nas jest stworzona dla Ciebie, będziesz przygotowywać wnioski o płatność, harmonogramy, monitorować płatności w projekcie, a także weryfikować i prowadzić dokumentację projektową. Będziesz ściśle współpracować z kancelarią podatkowo – rachunkową. Pracę ułatwi ci dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Word i Excel. Liczymy na to, że cechuje cię pomysłowość i odwaga. Ważna jest dla nas Twoja dokładność i skrupulatność. W pracy na tym stanowisku pomoże ci również łatwość podejmowania wyzwań, szybkie dostosowywanie się do zmieniających się warunków i pozytywne nastawienie do ludzi. Szukamy osób z wyższym wykształceniem, ale jeśli studiujesz i chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe w doborowym towarzystwie, aplikuj. Twoimi dodatkowymi atutami będą doświadczenie w realizacji projektów EFS lub POKL, umiejętność korzystania z SL2014 – brak znajomości tego programu nie dyskwalifikuje, nasz Szef też nie potrafi go obsługiwać 🙂

Zachęciliśmy Cię? Wyślij do nas swoje CV na adres rekrutacja@hrpgroup.com.pl , z dopiskiem Chcę być specjalistą/specjalistką ds. rozliczeń.