Magdalena Kozińska

Absolwentka Bankowości i Finansów na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Innowacyjnego oraz Zarządzania Oświatą. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, zdobyte m.in. podczas pełnienia funkcji Kierownika Dziekanatów oraz Archiwum w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi gdzie organizowała pracę 30 osobowego zespołu realizując politykę firmy, dbając o pracę zgodną w wymogami MNiSW oraz wysoką jakość obsługi klienta. Wdrażała elektroniczny system do obsługi uczelni ESS.

Współpracowała z organizacjami pozarządowymi działającymi w obszarze edukacji, m.in. na stanowisku Dyrektora Oddziału Łódzkiego i Mazowieckiego Fundacji Familijny Poznań. Dbała o prawidłowe funkcjonowanie oddziałów, w tym kilkunastu placówek edukacyjnych: przedszkoli, punktów przedszkolnych, żłobka oraz szkoły. Jako członek zarządu współtworzyła strategię firmy, którą wdrażała na poziomie operacyjnym. Planowała budżety, rozliczała wydatki ze środków własnych oraz publicznych, w tym dotacje. Sprawowała również funkcję Koordynatora Projektów dofinansowanych  z UE, uruchamiając placówki wychowania przedszkolnego na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

Prowadziła rekrutacje, rozmowy rozwojowe, analizowała potrzeby szkoleniowe i dbała o rozwój pracowników.

Obecnie jako Project Manager w HRP Group zajmuje się zarządzaniem projektami dofinansowanymi z EU z obszaru pomocy matkom powracającym na rynek pracy oraz aktywnie współpracuje z pracodawcami przy realizacji programów outplacementowych.

Miłośniczka konkretów, Excela oraz czytania książek.